Na predaj chata pri Zvolene

Rekreačná nehnuteľnosť exkluzívne
+421 918 40 66 56
Predaj
66 200 €
Kováčová
Zvolen

Spoločnosť AUTOREALITY v zastúpení Ivana Kotrča (i.kotrc@autoreality.sk alebo 0918 40 66 56), Vám s radosťou ponúka EXKLUZÍVNU rekreačnú chatu v obci Kováčová, okres Zvolen.


Hľadáte únik z mestského zhonu? Chcete si vychutnať pokoj a pohodu v prírode, ale zároveň byť len kúsok od civilizácie? Máme pre vás niečo výnimočné! Táto rekreačná chata v úplne pôvodnom stave a teda je ideálna pre všetkých, ktorí milujú výzvy – a nie, nemyslíme tým len hľadanie Wi-Fi signálu pomedzi stromy.


Predstavujeme vám:
•    Zastavanú plochu približne 110 m², takže môžete začať plánovať svoj nový kráľovský rezidenciu. Máte dve podlažia plné potenciálu a príbehov, ktoré ešte len čakajú na svojho autora.
•    Na prízemí nájdete spoločenskú miestnosť, kuchyňu a dve izby. Jedna z nich má východ na dolnú terasu, kde môžete ráno popíjať kávu a pozerať na prírodu namiesto obrazovky mobilu.
•    Dve samostatné WC a sprcha s kúpeľňou znamenajú, že ranné bitky o kúpeľňu sú minulosťou!
•    Na poschodí sa nachádzajú štyri veľké izby, jedna z nich s východom na hornú terasu s úžasným výhľadom na Kováčovú. Susedia vám závidieť nebudú, lebo v tesnej blízkosti žiadnych blízko nemáte!


Pozemok:
•    Rovných 1000 m² prírody, kde môžete realizovať svoje záhradnícke sny alebo postaviť malý altánok kde si budete opekať, variť guláš či usporadúvať rodinné grilovačky – výber je na vás!
•    Prístup priamo z cesty a napojenie na elektriku a mestskú vodu samozrejmosťou.


Lokalita Kováčová:
•    Blízkosť obytnej zóny, čo znamená, že to máte len na skok do obchodu, školy, kúpaliska, alebo rovno od Zvolena, takže kultúra, väčšie nákupy a spoločenské vyžitie sú stále na dosah.
•    Neďaleko chaty je napojenie na diaľnicu, takže sa kamkoľvek dostanete pohodlne a rýchlo.
•    Blízko je aj Vodný svet Kováčová – ideálne miesto na letné kúpanie, ak by vás nebavila rekonštrukcia a chládok stromov.


Táto chata čaká len na vás, aby ste jej vdýchli nový život. Či už ju premeníte na svoj vysnívaný rodinný dom, alebo zachováte ako rekreačnú chatu, možnosti sú neobmedzené!


Neváhajte a kontaktujte nás – nech táto chata čoskoro privíta svojho nového majiteľa!


Môj kontakt:

Ivan Kotrč
i.kotrc@autoreality.sk
0918/40 66 56
 
!!! POZOR !!! POSKYTUJEME ODMENU 200€ ZA KAŽDÝ TYP NA KÚPU ČI PREDAJ NEHNUTEĽNOSTI KDEKOĽVEK NA ÚZEMÍ SLOVENSKEJ REPUBLIKY !!!

Táto chata čaká len na vás, aby ste jej vdýchli nový život. Či už ju premeníte na svoj vysnívaný rodinný dom, alebo zachováte ako rekreačnú chatu, možnosti sú neobmedzené!

66 200 €
Zaujala Vás nehnuteľnosť? Máte otázky? Neváhajte ma kontaktovaťPovedzte o tejto nehnuteľnosti priateľom
  Zvolen Kováčová
Nastavenia cookies
Ivan Kotrč - AUTOREALITY, s.r.o. 2020 - 2024 © všetky práva vyhradené
   Made by ProfiWeb, s.r.o.