Na predaj pozemok v obci Podzámčok

Pozemok exkluzívne
+421 918 40 66 56
Predaj
86 300 €
Podzámčok
Zvolen
863 M2
Rozloha
863 M2
Siete v dosahu
Áno
Studňa
Áno
Elektrina
Áno
Septik / Žumpa
Áno
Prístup
Asfalt
Typ pozemku
Svahovitý

Spoločnosť AUTOREALITY v zastúpení Ivana Kotrča (i.kotrc@autoreality.sk alebo 0918 40 66 56), Vám s radosťou ponúka nádherný pozemok v malebnej obci Podzámčok, iba 8 km od Zvolena!


Hľadáte miesto pre svoj nový domov? Práve ste ho našli!  Podzámčok, okrem svojho historického a prírodného bohatstva, ponúka aj blízkosť k mestským výhodám Zvolena, no zároveň si zachováva pokoj a ticho vidieka. Táto lokalita je ideálna pre rodiny, ktoré hľadajú rovnováhu medzi životom v meste a prírodou.


Predstavujeme vám krásny, rovinatý pozemok s rozlohou 863m², ideálny na výstavbu vášho rodinného hniezda. Lokalita "Za mlynom" patrí k najvyhľadávanejším a ponúka výnimočné možnosti.


Prečo si vybrať tento pozemok?
•    Historická krása: Okolie je obklopené zeleňou a len pár krokov od vás sa nachádza hrad Dobrá Niva, kde môžete zažiť skutočné dobrodružstvá.
•    Vynikajúca dostupnosť: Skvelé dopravné a autobusové spojenie so Zvolenom. Jednoducho, všetko na dosah!
•    Prírodné potešenie: Podzámčok je rajom pre milovníkov prírody. Blízky ranč ponúka jazdu na koňoch, a ak si kúpite pozemok v lokalite "Za mlynom", môžete mať koňa priamo pri dome – viac detailov na obhliadke.
•    Skvelá komunita: Príjemné prostredie s priateľskými susedmi, ktorí vás privítajú s otvorenou náručou.


Nezmeškajte túto príležitosť!


Prvé tri pozemky, ktoré teraz ponúkame na predaj, sú tie najlukratívnejšie zo všetkých. Takže neváhajte a zabezpečte si ten najlepší kúsok pre vás!


Kontaktujte nás ešte dnes a zistite viac. Vaša budúcnosť v Podzámčoku vás už čaká!

Môj kontakt:
Ivan Kotrč
i.kotrc@autorality.sk
0918/40 66 56
 
!!! POZOR !!! POSKYTUJEME ODMENU 200€ ZA KAŽDÝ TYP NA KÚPU ČI PREDAJ NEHNUTEĽNOSTI KDEKOĽVEK NA ÚZEMÍ SLOVENSKEJ REPUBLIKY !!!

Chcete si dopriať koňa, no nemáte dostatočne veľký pozemok. Máme pre vás riešenie. Ozvite sa nám a všetko vysvetlíme na obhliadke.

86 300 €
Zaujala Vás nehnuteľnosť? Máte otázky? Neváhajte ma kontaktovaťPovedzte o tejto nehnuteľnosti priateľom
  Zvolen Podzámčok
Nastavenia cookies
Ivan Kotrč - AUTOREALITY, s.r.o. 2020 - 2024 © všetky práva vyhradené
   Made by ProfiWeb, s.r.o.