Predaj Rodinného Domu vo Veľkej Čalomiji

Dom exkluzívne
+421 918 40 66 56
Predaj
29 000 €
Veľká Čalomija
Veľký Krtíš
1 283 M2
3 izby
Rozloha
1 283 M2
Izby
3
Materiál
Tehla
Pivnica
Áno
Garáž
Áno
Siete na pozemku
Áno
Sklad
Áno
Plyn
Áno
Elektrina
Áno
Kanalizácia
Áno
Strecha
Škridľa
Prístup
Asfalt
Typ pozemku
Rovinatý
Kúrenie
Tuhé palivo, Ústredné radiátory

Spoločnosť AUTOREALITY v zastúpení Ivana Kotrča (i.kotrc@autoreality.sk alebo 0918 40 66 56), Vám s radosťou ponúka rodinný dom v obci Veľká Čalomija.


Lokalita a dostupnosť: Tento útulný dom sa nachádza v krásnej obci Veľká Čalomija, ktorá je vzdialená 25 km od okresného mesta Veľký Krtíš, 23 km od Šiah a len 11 km od Balážskych Ďarmôt v Maďarsku. Obec je známa svojou kompletnou občianskou vybavenosťou, kde nájdete školu, škôlku, obchod, lekára, lekáreň, poštu a mnoho ďalších služieb, čo zaručuje pohodlné bývanie.


Popis nehnuteľnosti:
•    Pozemok: Veľký, rovinatý pozemok s rozlohou 1 283 m² ponúka dostatok priestoru na rôzne aktivity a pestovanie. Nachádzajú sa tu dva veľké orechy, ktoré poskytujú príjemný tieň počas horúcich letných dní.
•    Rodinný dom: Postavený koncom 60. rokov, s celkovou zastavanou plochou približne 170 m². Dom pozostáva z 3 izieb, kuchyne, kúpeľne, komory, dielne, skladu a vínnej pivničky.


Výhody bývania:
•    Komfort: Rodinný dom ponúka dostatok priestoru a pohodlia pre celú rodinu.
•    Záhrada: Pozemok je ideálny na záhradkárske aktivity, relaxáciu alebo hry pre deti.
•    Komunita: Veľká Čalomija je aktívna obec s mnohými kultúrnymi a športovými podujatiami. Zaujímavým faktom je, že obec si váži svoju históriu a dôstojne uchováva pamiatku poľských utečencov z 2. svetovej vojny.


Nezmeškajte príležitosť na kúpu tohto skvelého rodinného domu v srdci Veľkej Čalomije, ktorá má strategicky veľmi výhodnú polohu!


Pri rýchlom jednaní DOHODA na cene MOŽNÁ !!!


Kontaktujte nás: 0918 40 66 56
Email: i.kotrc@autoreality.sk

!!! POZOR !!! POSKYTUJEME ODMENU 200€ ZA KAŽDÝ TIP NA KÚPU ČI PREDAJ NEHNUTEĽNOSTI KDEKOĽVEK NA ÚZEMÍ SLOVENSKEJ REPUBLIKY !!!


Nezmeškajte príležitosť na kúpu tohto skvelého rodinného domu v srdci Veľkej Čalomije, ktorá má strategicky veľmi výhodnú polohu!

29 000 €
Zaujala Vás nehnuteľnosť? Máte otázky? Neváhajte ma kontaktovaťPovedzte o tejto nehnuteľnosti priateľom
  Veľký Krtíš Veľká Čalomija
Nastavenia cookies
Ivan Kotrč - AUTOREALITY, s.r.o. 2020 - 2024 © všetky práva vyhradené
   Made by ProfiWeb, s.r.o.